© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Amerika’da Başlayan Mutluluk

Amerika’da Başlayan Mutluluk

Amerika’da başlayan aşk serüveni Türkiye’deki şık düğünle geleceğe taşındı.

Turizmci Önder Dinç ve dört yıl önce Amerika seyahatinde tanıştığı Meggie Henderson Fenerbahçe İncek Tesisleri’nde dünya evine girdiler. Kanadalı olan gelin Meggie’yi bu düğünde Kanada’dan çok sayıda yakını ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Mutlu çift düğün öncesi geçtiğimiz yıl Aralık ayında nişanlanarak ömür boyu sürecek mutluluklarının başlangıcını yapmışlardı. Bu özel günün şahitliğini eski bakanlardan İsmet Sezgin ve Yavuz Kayral üstlendi.

 

[nggallery id=1323]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.