Başa Dön

18 Yıl Sonra Aynı Gün Nikah Masasında Buluştular

blank

18 Yıl Sonra Aynı Gün Nikah Masasında Buluştular

Okuma süresi 1 dakika

Bundan 18 sene önce lise yıllarında tanışan Doğucan Şahin ve Gülsüm Ergüven tanıştıkları günün yıl dönümünde nikah masasına oturdular.

Pazarlama uzmanı Gülsüm Ergüven ile otomotiv sektöründe çalışan Doğucan Şahin kalabalık bir davetli gurubunun katıldığı nikah töreni ile dünya evine girdiler. Geçtiğimiz ay nişanlanan çift hızlı bir karar vererek birlikteliklerini bir adım daha öteye götürmeye karar verdiler. Çiftin nikahalayı için şahitliğini Çiğdem- Direnç karaaslan, Devrim Bora Özdoğan ve Muammer Bilgiç üstlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: