© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Dostlarla Özel Kutlama

Dostlarla Özel Kutlama

İki ay önce sürpriz bir şekilde evlenen Oya İdil ile Harun Gençoğlu düğünlerine katılamayan dostları için Park Şamdan’da bir davet düzenledi.

 

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden olan Oya İdil iki ay önce Los Angeles’ta sürpriz bir şekilde Kayserili işadamı Harun Gençoğlu ile evlendi. Çift Türkiye’ye döndüklerinde yakın dostlarının ve cemiyet hayatından seçkin isimlerin katıldığı bir davet düzenledi. Davette dostlarının tebriklerini kabul eden çift gece boyunca konuklarla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergilediler. Bir buçuk yıl önce tanışan çiftin davetine yaklaşık yüz otuz konuk katılırken gecedeki tüm ayrıntılarla Oya İdil ilgilendi.

 

[nggallery id=1140]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.