Başa Dön

Dört Dörtlük Doğum Günü

blank

Dört Dörtlük Doğum Günü

Okuma süresi 1 dakika

Çok yakın arkadaş olan Zafer Ceyhan, Bahar Genç, Elif Çarmıklı ve Ali Can Kaya, Tunus Caddesi’nin gözde mekanlarından Italic Cafe’de yeni yaşlarını birlikte verdikleri parti ile kutladılar.

Yakında arkadaş olan Italic Cafe’nin sahibi Zafer Ceyhan, iş kadını Bahar Genç, akademisyen Elif Çarmıklı ve turizmci olan Ali Can Kaya birlikte düzenledikleri doğum günü partisiyle yeni yaşlarını sevdikleri ve arkadaşlarıyla birlikte kutladılar. Dört yakın arkadaşın düzenlediği doğum günü partisine çok sayıda davetli katıldı. Gecenin bir diğer sürprizi de Başkent sosyal yaşamının sevilen isimlerinden Cenk Tankal DJ kabinine geçerek birbirinden hareketli parçalarıyla konukları eğlendirdi. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise cupcake’lerden hazırlanan doğum günü pastasının başına geçen dörtlü mumları üflediler ve şampanya patlatarak yeni yaşlarını kutladılar.
ok NAMIK ERKAL, ELİF-GÜROL ÇARMIKLI, DENİZ ARTUN (1)

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.