© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Doritos Tutkunları Madonna’ya Hazırlandı

Doritos Tutkunları Madonna’ya Hazırlandı

Madonna’nın Türkiye konserinin ana sponsoru olan Doritos, “Doritos’la MDNA Sensin” adlı partisiyle Madonna hayranlarını biraraya getirdi.

Park Hyatt İstanbul Maçka Palas’ta gerçekleştirilen, cemiyet, iş ve sanat hayatının tanınmış simalarının bir araya geldiği davette konuklar, ünlü gazeteciler Ertuğrul Özkök ve Ayşe Arman’ın seçtiği Madonna şarkıları ile eğlendi. Gecede ev sahipliğini ise Doritos Marka Müdürü Canan Harman ve Fritolay Pazarlama Direktörü Alpagut Çilingir yaptı. Konuklara Doritos lezzetlerinin de sunulduğu parti, müzik ve dans eşliğinde geç saatlere kadar devam etti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.