© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dönüştürülebilir Coca-Cola

Dönüştürülebilir Coca-Cola

Dünyanın en önemli markalarından Coca-Cola “111 Navy Chair” adı verilen projesini çok özel bir davetle Mozaik Showroom’da tanıttı.

Dünyanın en önemli markalarından Coca-Cola dünya için sürdürülebilir büyümenin önemine dikkat çekmek ve dünyada pozitif değişimler yaratmak adına, “111 Navy Chair” adı verilen projesini dünyaca ünlü tasarımcı ve projenin yaratıcısı Bruce Mau’nun onur konuğu olduğu bir davet ile Mozaik Showroom’da tanıttı. Coca-Cola proje kapsamında geri dönüştürülmüş pet şişelerini gündelik hayatımızda kullanılabilecek bir tasarıma dönüştürdü.

[nggallery id=927]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.