© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Doğum Gününde Mutluluk Gözyaşları

Doğum Gününde Mutluluk Gözyaşları

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden olan Şenay Dağlı da Aralık ayında doğum gününü kutlayan isimlerden oldu. Eski bakanlardan Halit Dağlı’nın eşi olan Şenay Hanım’ı yakın dostları doğum gününde yalnız bırakmadı. Şenay Hanım’ın arkadaşları Minyon’dan aldıkları elmas Hürrem yüzüğünü hediye ettiler. Ankara’nın elit isimlerinin katıldığı sürpriz doğum günü partisi La Gioia’da gerçekleşirken bir araya gelen tanınmış isimler birbirleriyle bol bol sohbet etti. Kendileri için hazırlanan eşsiz lezzetleri de tatmayı ihmal etmeyen hanımlar oldukça renkli geçen bu mini doğum günü partisinde şık giyimleri ile göz doldurdular. Kendisi için hazırlanan sürpriz doğum gününden haberi olmayan Şenay Hanım yakın dostlarının kendisi için hazırladığı bu jest karşısında göz yaşlarına hakim olamadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.