© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Direnen Kadınların Festivali

Direnen Kadınların Festivali

Kadın iletişim ve araştırma derneği Uçan Süpürge tarafından organize edilen 16. Uluslararası Kadın Filmleri Festivali Devlet Opera ve Balesinde yoğun bir katılımla başladı.
Kültür Bakanlığı, Başbakanlık Tanıtma Fonu, Çankaya Belediyesi ve Ankara Genç İşadamları Derneği’nin katkılarıyla düzenlenen 16.Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali Opera’da düzenlenen törenle başladı. Bu yıl 16.sını gerçekleştirilen Uluslararası Kadın Filmleri Festivali’nin temasını da “…rağmen…” olarak belirlendi. Dünyayı değiştirmek üzere yola çıkan kadınların inatla ve her şeye RAĞMEN direndiğine, her şeye RAĞMEN susmadığına, her şeye RAĞMEN burada olduğuna dikkat çeken festivalin açılış ve ödül törenine ülke içi ve dışından onlarca oyuncu, yönetmen, sinema yazarı da katıldı. Sunuculuğunu Sinema ve tiyatro oyuncuları Laçin Ceylan ve Yetkin Dikinciler’in üstlendiği festivalin en çok alkış alan anı, tiyatronun çınarı Yıldız Kenter’e festivalin özel ödülünün sunulduğu andı. Kenter’in ödülünü alırken “Bu ödülü almak için yaşamışım” sözü salonda bulunanları duygulandırdı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.