Başa Dön

Derin Tutku Halılarda Hayat Buldu

blank

Derin Tutku Halılarda Hayat Buldu

Okuma süresi 1 dakika

Ayşegül Dinçkök’ün “Derin Tutku Sergisi”  lüks segmentin lider çağdaş halı markası Stepevi’nin Paris’teki mağazasında açıldı.
_MG_6590_800x533

Cemiyet yaşamının sevilen isimlerinden Ayşegül Dinçkök’ün su altı dünyasını ve canlılarını yansıttığı fotoğraflarından oluşan ve sergilendiği her şehirde büyük ilgi gören “Derin Tutku Sergisi” Stepevi işbirliği ile Stepevi’nin Paris’teki mağazasında açıldı. Cemiyet ve iş yaşamının önemli isimleri Paris’e giderek sergiye katıldı. Ayrıca sergide Ayşegül Dinçkök’ün fotoğraflarından ilham alınarak hazırlanan Limited Editon halı Stepevi tarafından özel olarak Paris Design Week için üretildi. Bu özel halı Stepevi Paris mağazasında ilk defa sergilenirken, satışından elde edilecek gelir ise Akdeniz Koruma Derneği’ne bağışlanacak.
Thierry Bouet - Mehmet Turgut_400x600

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.