Başa Dön

Derin Anne’de Yılın İlk Partisi

blank

Derin Anne’de Yılın İlk Partisi

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’de iik kez kurulan ve kreş çağındaki çocuklara işaret dili ve oyun grupları oluşturarak eğitim veren Derin Anne Etkinlik Merkezi, Çocuk İşaret Dili ve Oyun Grubun’da yılın ilk partisi düzenlendi.

Angora Evleri’nde bulunan eğitim merkezinde düzenlenen partide oyun grubunda yer alan çocukların aileleri keyifli bir brunch etkinliğinde bir araya geldi. Derin Anne Etkinlik Merkezi’nin Sahibi Tuba Üstün, eşi Gökhan Üstün ve oğlu Derin ile birlikte tüm misafirlerini kapıda karşıladı. Eğlenceli bir ortamda gerçekleşen partide çocuklar bir yandan oynarken aileler ise bol bol sohbet etme imkanı buldular. Sıkça kahkaha seslerinin yükseldiği davette 2017 yılının gelişi için bir pasta kesildi. Pasta kesilirken büyük bir aile fotoğrafı çektiren misafirler Üstün ailesine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Büyük bir aile olduklarını dile getiren Tuba Üstün ise davete gösterilen ilgiden oldukça memnun görünüyordu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.