Başa Dön

Deniz Işıltısı Kostümlere Yansıdı

blank

Deniz Işıltısı Kostümlere Yansıdı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın en şık ve konforlu mekanlarının başında yer alan Harvery Nichols MAG Lounge, “Mavi” konseptli partisi ile unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Ankara sosyal yaşamının önde gelen isimlerinin yoğun ilgi gösterdiği gecede DJ Alper Kendirli, özel olarak hazırladığı parçaları ile eğlence dolu anlar yaşattı. Mavi konseptli giysileri ile partiye katılan davetliler, şıklıkları ile göz kamaştırdı. Harvey Nichols MAG Lounge’ın birbirinden özel lezzetlerini tadan konuklar, partide doyasıya eğlenme şansına sahip oldu.

Günün stresinden uzakta kendisini ödüllendirmek isteyenlerin tercih ettiği mekan aynı zamanda ailelerin keyifle birlikte zaman geçirmesine olanak sağlıyor. Açık teras konsepti ile yazın tüm renklerini yansıtan Harvey Nichols MAG Lounge, Ankara’nın en gözde mekanları arasında yer alıyor. Yıl boyunca düzenlediği etkinlikler ve özel davetler ile isminden söz ettiren Harvey Nichols MAG Lounge, uluslararası şeflerin hazırladığı özel lezzetlerin yer aldığı menüsü ve şık sunumları ile konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: