Başa Dön

“Demirel Efsanesi”

blank

“Demirel Efsanesi”

Okuma süresi 1 dakika

VAKIF 2000 tarafından 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’i anma programı düzenlendi. Programa dernek üyelerinin yanı sıra seçkin konuklar katıldı.
Başkanlığını Eski Bakanlardan Ahmet Kurtcebe Alptemoçin’in yaptığı 2000’li Yıllarda Türkiye Stratejik, Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Vakfı (VAKIF 2000) tarafından Ankara’da “Demirel Efsanesi 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’i Anarken” konulu toplantı düzenlendi. Ankara Sheraton Otel’de düzenlenen toplantıda Demirel Efsanesi’ başlıklı panelde yakın çevresi usta siyasetçiyi anlattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.