© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Cumhuriyet’e Yol Alan Ralli

Cumhuriyet’e Yol Alan Ralli

Cumhuriyet’in 88. yılında 88 klasik otomobille yola çıkan ve klasik otomobil rallisi heyecanını yansıtan Casa Klasik Otomobil Cumhuriyet Rallisi Ankara parkurları yarışları gerçekleşti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Ankara’da bulunan Casa Klasik Otomobil Rallisi pilotları Anıtkabir’de Atatürk’ü ziyaret ederek mozoleye çelenk bıraktılar. Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Hilton Otel’de bir kokteyl düzenleyen klasik otomobil tutkunları bu kokteylin gelirini Van depreminde zarar görenlere bağışladılar.

[nggallery id=765]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.