Başa Dön

Çöğendez’den Yardım Müzayedesi

blank

Çöğendez’den Yardım Müzayedesi

2.Art Ankara Çağdaş Sanat Fuarı’nda stand açan ve Rotary’nin 30 yıldır sürdürdüğü dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşu projesi olan Çocuk Felcine Son (End Polio Now) yararına altmışa yakın sanatçı ve koleksiyonerden bağış alan Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü, bu eserleri 1 Mayıs’ta Rahmi Çöğendez yönetiminde RC Müzayede’de satışa sunacak.

Elde edilen gelirle binlerce çocuk aşılanacak. 1985 yılından bu yana 124 ülkeden yalnızca iki ülkeye inen çocuk felci hastalığına sebep olan virüsü yeryüzünden silmeye yönelik yürütülen projede, bugüne kadar 2.5 milyar çocuk aşılandı. Geçtiğimiz yıl Nijerya’da yok edilen virüs ile Afrika kıtası da virüsün görülmediği kıtalara eklenmiş oldu. Afganistan ve Pakistan’da yapılacak aşılamalar ile hastalığın yeryüzünden tamamen silinmesi hedefleniyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.