Başa Dön

Çocukluk Arkadaşlığı Aşka Dönüştü

blank

Çocukluk Arkadaşlığı Aşka Dönüştü

Okuma süresi 1 dakika

Ümit Kemal ve Serpil Tüfekçi çiftinin kızları Damla Tüfekçi ile Şule-Ertuğrul Perçiner çiftinin oğulları Etkin Perçiner, Bilkent Otel’de gerçekleşen düğün töreniyle dünyaevine girdiler.

Damla Tüfekçi ve Etkin Perçiner Bilkent Otel’de düzenlenen tören ile hayatlarını birleştirdi. Ortaokul arkadaşı olan genç çift, uzun yıllar görüşmedikten sonra tesadüfen özel bir davette karşılaştılar. Altı ay gibi kısa bir sürede evlenme kararı alan mutlu çift şık bir düğün töreniyle dünyaevine girdi. Tüm misafirlerin yerini almasının ardından heyecanla nikah masasına gelen çift büyük alkışlar ve coşku içerisinde nikah memurunun sorusuna evet dedi. Aşklarını tüm davetlilerin önünde resmileştiren genç çift balayı için Monte Carlo’yu tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.