© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çocuklara Yardım Gecesi

Çocuklara Yardım Gecesi

UNICEF Türkiye Milli Komitesi Başkanı Profesör Talat Halman’ın önderliğinde “Çocuklara 60 Yıl” ismini verdiği balosu muhteşem bir geceyle Hilton Otel’de gerçekleştirildi. 

 

UNICEF iyi niyet elçileri Türkan Şoray, Müjdat Gezen, Kıvanç Tatlıtuğ gibi ünlü isimlerinin katıldığı davete cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimleri de yer aldı. UNICEF’e katkı sağlamak amacıyla düzenlenen gecede ünlü tiyatrocu Müjdat Gezen kolundaki saati çıkararak UNICEF yararına açık arttırmaya sunarken, saat altı bin beş yüz Türk Lirasına alıcı buldu. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ gecede, Özgür Yücel’in “Bedri Rahmi Eyüboğlu 100 yaşında” adlı eserini on beş bin TL’ye satın alarak UNICEF’e yardımda bulundu. Gecede ayrıca Amerikalı ünlü sanatçı Amii Stewart ve Türkiye’nin en iyi seslerinden Zülfü Livaneli sahne aldı.

[nggallery id=949]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.