© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çocuklara Özel Gösterim

Çocuklara Özel Gösterim

Cemiyet ve iş hayatının ünlü anneleri ve çocukları, PartyKids’in sahibi Sitare Akdilek’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen bir davetle LooneyTunes karakterleriyle bir araya geldi.

 

Ülker Smartt tarafından düzenlenen ve bu sene dördüncü yılına giren yarı yıl etkinlikleri bir kez daha çocukları mutlu etti. Warner Bros’un ünlü çizgi film karakterlerinin bir araya geldiği TheLooneyTunes Show serisinin yeni baştan yaratılan iki filmi çocuklarla buluştu. Yetmiş yıllık bir geçmişe sahip olan çizgi karakterlerden Bugs Bunny, Tweety ve Tazmanya Canavarı davete katılan konukların arasında gezerek çocuklarla ve anneleriyle birlikte fotoğraf çektirdi. Bu özel iki çizgi filmi karakterleriyle birlikte izleme fırsatı yakalayan çocuklar unutulmaz bir gün geçirmenin keyfini çıkardılar.

[nggallery id=947]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.