Başa Dön

Çimler Üstünde Dans

Çimler Üstünde Dans

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Koru Rotary Kulübü, Ankara’daki bir devlet okuluna kurulacak “Üç Boyutlu Eğitim Sistemi” projesine destek vermek amacıyla, Almanya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği bahçesinde 18. Geleneksel Çimler Üstünde Dans gecesi düzenledi.

Davete, Ankara Koru Rotary Kulübü üyeleri ve çok sayıda yardımsever katıldı. Almanya Büyükelçisi Martin Erdmann ve eşi Marion Erdmann, böylesine anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu ve bu tarz etkinlikleri desteklemeyi bir görev bildiklerini söyledi. Koru Rotary Kulübü Başkanı Can İlkkurşun, bu yıl elde edilen gelirle Ankara’daki bir devlet okuluna kurulacak “Üç Boyutlu Eğitim Sistemi” projesine destek verileceğini açıkladı.

Konuşmaların ardından Sütlü Kakao grubu sahne aldı. Konserde, Türk ve yabancı şarkıların cover’ları çalındı. Etkinliğe katılanlar, çimler üstünde dans ederek gecenin keyfini çıkardı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: