© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çikolata Tadında Kutlama

Çikolata Tadında Kutlama

Dünyanın en önemli çikolata üreticilerinden ve markalarından Godiva, geçtiğimiz sene açılan Nişantaşı’ndaki mağazasında yeni yıla merhaba partisi düzenledi.

 

Yıldız Holding adına Zuhal Şeker ile Ayşegül Dinçkök’ün ev sahipliğinde gerçekleşen partide Ayşegül Hanım’ın 2012 yılı içerisinde Godiva ile ortak gerçekleştirecekleri ve “Derin Tutku” ismini taşıyacak fotoğraf sergisinin ön gösterimi yapıldı. Şık dekoruyla dikkat çeken yılbaşı partisine cemiyet, iş ve sanat dünyasının birbirinden önemli isimleri katıldı. Davette birçok özel lezzetin yanı sıra Godiva’nın eşsiz çikolataları da konuklara sunulurken, gecenin sonunda Ayşegül Dinçkök, Godiva yetkililerine teşekkür etti.

[nggallery id=864]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.