Başa Dön

Cihat Aral KAV’da

blank

Cihat Aral KAV’da

Okuma süresi 1 dakika

İmzasını attığı resimlerle sanatseverlerin yakından tanıdığı isim Cihat Aral uzun bir aradan sonra KAV sanat galerisi ile Başkentlilerle buluştu.
Şeyh Bedrettin, toplumsal eylemler, kimi yerde koyun kimi yerde zorla evlendirilen gelinler olarak kurbanlar ve Roboskî katliamının yer aldığı sergi Ankaralıların yoğun ilgisini çekti. “Kurban” isimli sergide ünlü ressam, gelin ve kurbanlık koyun arasındaki farkı “kırmızı-beyaz” renkleri usta dokunuşlarla kullanarak topluma karşı duyarlılığı kağıda dökmüş. Şimdiye kadar yurt içi ve yurt dışında birçok sergi açan usta ressamın KAV’daki eserlerini görmeye gelen sanatseverler sanatçıyı tebrik ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.