Başa Dön

Cihan Savaş, Sibel Aşkan Çifti Ömür Boyu Mutluluğa “Evet” Dedi.

Cihan Savaş, Sibel Aşkan Çifti Ömür Boyu Mutluluğa “Evet” Dedi.

Okuma süresi 1 dakika

Liva Mob Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Savaş ile İç Mimar Sibel Aşkan Sheraton Otel’de gerçekleştirilen şık bir düğün ile dünyaevine girdi.

Düğüne iş hayatından önemli isimlerin yanı sıra ailelerin yakın arkadaşları ve akrabaları katıldı.Savaş ve Aşkan çifti 9 yıl önce okul ortamında tanıştıktan sonra ilerleyen yıllarda filizlenen aşklarını Mayıs ayında Antalya’da gerçekleştirilen özel bir nişan organizasyonu ile resmiyete taşımışlardı. Geçtiğimiz günlerde de şık bir düğün töreniyle ilişkisini taçlandıran çift davetin alkışlar eşliğinde nikah masasına gelerek bir ömür boyu sürecek mutluluğa imza attılar. Sibel Aşkan gelinliğini Antalyalı Modacı Gülşah Gamze Çelik’ten, Cihan Savaş ise damatlığını Beymen’den tercih etti. Çiçeği burnunda çift gecenin ilerleyen saatlerine kadar Ersan Başbuğ’un sahne performansı ile doyasıya eğlendi. Çift balayı adresi olarak Yunan Adaları’nı tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.