Başa Dön

Çifte Doğum Günü Kutlaması

Çifte Doğum Günü Kutlaması

Sosyal yaşam dünyasının sevilen ve örnek çiftlerinden Aslı-Bora Pehlivanlar çiftinin sahibi olduğu Chin Chin’de çifte doğum günü kutlaması yapıldı.

Chin Chin’de gerçekleşen muhteşem gecede ilk sürpriz işletmenin patronu Aslı Pehlivanlar’dan geldi. Eşi Bora Pehlivanlar’a sürpriz doğum günü organize eden Aslı Hanım, 41. yaş günü için özel hazırlattığı B ve P harfleri şeklinde yaptırdığı pastanın mumlarını eşiyle birlikte üfleyerek doğum gününü kutladı. Gecenin bir diğer sürprizi ise iş adamı Ömer Abacı’dan geldi. Zarif eşi Aslıhan Abacı’nın doğum gününü unutmayan Ömer Abacı’nın, terazi burcu olan eşi için özel yaptırdığı terazi şeklindeki pastayı Aslıhan Hanım kesti. Bu özel gecede iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimleri de dostlarını yalnız bırakmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.