Başa Dön

Cesur ve Sanatsal

Cesur ve Sanatsal

Okuma süresi 1 dakika

Fashion Week Istanbul kapsamında sunulan Özgür Masur Sonbahar Kış 2021 Koleksiyonu, içinde bulunduğumuz dönemin ince detaylarla somutlaştırılmış, cesur ve sanatsal bir anlatımıyla sanatseverlere sunuldu.

Kırmızının ayrıştırdığını özelleştiren violet ile yeşilin tazeliği ile zarifleşen koleksiyon siyah ve ekru tonları ile tamamlanıyor. Bu koleksiyonda da aksesuarları sahneyi dolduracak nitelikte tasarlayan Özgür Masur, markanın DNA’sını konuşan detayların zarafetini ustalıkla sunuyor. Origami olarak nitelendirilebilecek drape detayları ile tasarımcı bu koleksiyonda da sanatsal el ustalığı ile sezona ince imzasını atıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.