Başa Dön

Cemiyetin Yardım Kahvaltısı

blank

Cemiyetin Yardım Kahvaltısı

Okuma süresi 1 dakika

Ahsen Demirci Welness Club’ın sahibi Ahsen Demirci ve Diyetisyen Neslihan Aktepe’nin konuşmacı olarak katıldığı davette kanser hastası çocuklara yardım eli uzatıldı.

Ahsen Demirci Welness Club önderliğinde düzenlenen organizasyona Ankara sosyal yaşantısının tanınan simaları ilgi gösterdi. B’corner Lounge’da düzenlenen etkinlikte yardımseverler uzun masalar oluşturdu ve hep birlikte kahvaltı yaptılar. Daha sonra güzellik uzmanı Ahsen Demirci ve Neslihan Aktepe’nin kanser hastalığı ile ilgili sunumları gerçekleşti. Kanser hastalığıyla ilgili farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleşen etkinlikten elde edilen tüm gelir kanser hastası çocuklara bağışlandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.