© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyet Hayatı Lansmanda Buluştu

Cemiyet Hayatı Lansmanda Buluştu

Uzun yıllar süren araştırma ve deneyler sonucu formülize edilen Le Désiré Hemp Collection serisi, Sitare Kalyoncuoğlu’nun ev sahipliğinde tanıtıldı.

Keyifli bir organizasyonla gerçekleşen, markanın ilk serisinin lansmanına iş ve cemiyet hayatının ünlü simaları katıldı. Etkinlikte cilt bakımının incelikleri ile doğal ürünlerin öneminin konuşulduğu söyleşinin ardından davetliler, İsviçre’de geliştirilen ürünleri keşfederek deneyimleme fırsatı buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.