Başa Dön

Cemiyet Dünyası Doğum Gününde

Cemiyet Dünyası Doğum Gününde

Okuma süresi 1 dakika

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Arzu Sabuncu’nun doğum günü kutlaması Armada AVM’de yer alan Down Town isimli mekanda gerçekleştirildi. Yaklaşık dört saat süren kutlamaya, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldı.

Arzu Sabuncu kutlamaya katılan herkesle yakından ilgilendi. Tüm konukların katılımının ardından davetliler yemek eşliğinde uzun uzun sohbet etti. Yemeklerin bitiminde pastasını üfleyen Sabuncu çok güzel dileklerde bulundu. Yakın dostlar gün boyu fotoğraf çektirerek sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: