Başa Dön

Celine Organizasyondan Renkli Etkinlik

blank

Celine Organizasyondan Renkli Etkinlik

Okuma süresi 1 dakika

Çankaya Birlik Mahallesi’nde bulunan ve yarattığı birbirinden özel organizasyonlarla adından sıkça söz ettiren Celine Organizasyon, yılbaşı öncesinde verdiği keyifli davetle misafirlerini ve marka tutkunlarını ağırladı.

Özel davet, düğün, catering, parti ve doğum günü gibi organizasyonları unutulmaz kılmak adına hizmet veren Celine Organizasyon, sahibi Zeynep Bacaksız ev sahipliğinde renkli bir davet verdi. Davette; batmandan palyoçaya, noel babadan supermane ve külkedisine kadar birçok karakter, günü renklendirdi. Zeynep Hanım, bu özel etkinlikte davetlilerle yakından ilgilendirken, Celine Organizasyon’un da hizmet verdiği alanlardan biri olan “Parti Paketi” hakkında devetlilere bilgiler verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.