Başa Dön

Cartier’den Görkemli Tanıtım

blank

Cartier’den Görkemli Tanıtım

Okuma süresi 1 dakika

Fransız lüks marka Cartier, efsanevi Tank saat koleksiyonunun son üyesi Tank Anglaise lansmanını İngiltere Başkonsolosluğu Pera House’ta gerçekleştirdi.

 

Cemiyet, iş ve sanat dünyasının tanınmış isimlerinin yer aldığı davette konuklar yeni koleksiyonu yakından inceleme ve deneme şansını yakaladılar. İngiltere Başkonsolosu Jessica Hand’in himayesinde düzenlenen görkemli tanıtım gecesine Cartier Türkiye Genel Müdürü Alessandro Patti ev sahipliği yaptı.

Louis Cartier tarafından ilk kez 1917 yılında tasarlanıp 1919 yılında satışa sunulan Tank, ardında bıraktığı 95 yılda Elizabeth Taylor, Clark Gable, Ingrid Bergman, Alain Delon ve Gary Cooper gibi Hollywood yıldızlarının kollarını süsledi. Pera House’ta düzenlenen davette Tank koleksiyonunun en yeni üç modelinin yanı sıra geçmişten günümüze ikon haline gelmiş on altı modeli gözler önüne serildi.

[nggallery id=1311]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.