© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Carlos Kapılarını Açtı

Carlos Kapılarını Açtı

Ankara’nın yeni gözde mekanları arasına girmeye hazırlanan Carlos Food & Drink, keyifli bir parti ile Kentpark Alışveriş Merkezi’nde kapılarını Ankaralı eğlence severlere açtı.

Carlos Food & Drink, Bom Dergi sponsorluğunda gerçekleştirilen bir parti ile Kentpark Alışveriş Merkezi’nde kapılarını Ankaralı eğlence severlere açtı. Girişimci Mustafa Kocaman ve eşi Çağla Kocaman’ın ev sahipliğinde gerçekleşen partiye, Ankara sosyal yaşamının seçkin simaları katıldı. Kocaman çifti, açılışlarının şerefine düzenlenen “Yaza Merhaba Partisi”nin heyecanını yaşadıklarını dile getirirken, konukları ile tek tek ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi. Carlos Food & Drink’in geceye özel hazırladığı leziz sunumları ile kokteylleri davetlilerden tam not aldı. DJ Murat Muratlı’nın muhteşem performansı ile hareketlenen gecede konuklar, gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.