Başa Dön

Çalışanlara Özel Gece

blank

Çalışanlara Özel Gece

Okuma süresi 1 dakika

Swissotel personeli düzenlenen renkli partiyle eğlendi. Klasik otomobillerin yer aldığı otel garajında gerçekleşen partide, çalışanlar DJ şarkılarıyla eğlenceli anlar yaşadı.

Ankara’nın lüks otellerinden Swissotel, her yıl düzenlediği personel gecelerine bir yenisini daha ekledi. Bu yıl konsept değiştirilerek otelin garajında düzenlenen partide, çalışanlar tüm yılın stresini atarak gönüllerince eğlendi. Otel Müdürü Murat Uçan’ın ev sahipliği yaptığı parti, renkli anlara sahne oldu. Saman balyalarının dekor olarak kullanıldığı ve eski model Amerikan arabalarının yer aldığı partide konuşan Murat Uçan, konuşmasında 2015’i otel olarak başarılı bir şekilde geride bıraktıklarını ve 2016’ya da iyi başladıklarını belirterek, tüm personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Konuşmanın ardından otelin usta aşçıları tarafından hazırlanan birbirinden leziz yemekler ikram edildi. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise eğlence tavan yaptı. Çalışanlar DJ ve orkestranın Türk ve yabancı şarkılarıyla eğlenirken, pisti bir an olsun boş bırakmadı. Şarkılarla gönüllerince dans eden personel, yoğun bir yılı geride bırakıp yeni sezon için de motivasyon kazandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.