© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çağla Cabaoğlu’ndan İkinci Galeri

Çağla Cabaoğlu’ndan İkinci Galeri

Çağla Cabaoğlu Gallery Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi üzerindeki ikinci galerisini düzenlediği kokteylle sanat tutkunlarının hizmetine açtı.

Gerçekleştirdiği sanat projeleri ve etkinliklerle adından sıkça bahsettiren Çağla Cabaoğlu, Nişantaşı’ndaki yeni yerini düzenlediği kokteylle sanatseverlerin hizmetine açtı. Gallery 2 olarak adlandırdığı ve iç mimarisi ünlü iç mimar Mehmet Toner tarafından yapılan yeni sanat galerisinin açılışına çok sayıda davetli katıldı. Açılışında ise ünlü sanatçı Mehmet Ulusel’in “Meşguliyetle Tedavi” adını verdiği sergisi gerçekleştirildi. Nişantaşı’nın en çok ilgi gören sanat galerilerinden olan Çağla Cabaoğlu Gallery Abdi İpekçi Caddesi üzerindeki ikinci yerini de açmış oldu.

 [nggallery id=1210].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.