Başa Dön

“Çağdaş Hikayeler” Sergisi Art!SPACE Gallery’de

blank

“Çağdaş Hikayeler” Sergisi Art!SPACE Gallery’de

Okuma süresi 1 dakika

 

 

42 Maslak Art!SPACE Gallery, Çağla Cabaoğlu Gallery seçkisinde yer alan sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapıyor. 16 Ağustos akşamı 42 Maslak Art!SPACE Gallery’de gerçekleşen Çağdaş Hikayeler sergisinin açılış davetine sanat, cemiyet ve iş dünyasından çok sayıda kişi katıldı.

 

Sanatseverleri buluşturan 42 Maslak, yepyeni  bir sergiye ev sahipliği yaptı. 2000 yılından bu yana faaliyet gösteren Çağla Cabaoğlu Gallery’nin seçkisiyle sanatçıların eserleri Art!SPACE Gallery’ye sergilendi. 26 sanatçının 60’a yakın eserinin yer aldığı serginin açılış davetinde; sanat, cemiyet ve iş hayatından çok sayıda kişi 16 Ağustos’ta 42 Maslak Art!SPACE Gallery’de biraraya geldi. Leyla Alaton, Alize Tansever, Neslihan Up, Mustafa Toner, Müjde & Gabi Doenyas, İzi Doenyas, Aydoğan Semizer, Rana Anıl, Hande Oğuz, Füsun Hattat, Fatmagül Karadeniz, Ayşe Yağcı, Ferda Paksoy, Aydın & Reyhan Harezi, Aydın Dinçer, Zafer Parlar, Güray Akar, Sema Topaloğlu ve pek çok tanınmış sima sergi açılışına katıldı.

“Çağdaş Hikayeler” sergisinde; Kerem Ağralı, Nadide Akdeniz, Rengin Altınalmaz, Hasan Araptarlı, Fulya Asyalı, Necip Baykara, Beyza Boynudelik, Kurt Bullend, Uğur Çakı, Güneş Çınar, Hakan Çınar, Gökhan Deniz, Evren Erol, Serpil Kapar, Fatmagül Karadeniz, Hakan Bilal Karakaya, Hakan Kırdar, İlke Kutlay, Levent Morgök, Barış Sarıbaş, Rüchan Şahinoğlu, Varol Topaç, Gökte Tunç, Ayla Turan, Olgu Ülkenciler ve Gülce Yelken’in eserleri sergilendi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: