© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cafemiz’de Sağlıklı Söyleşi

Cafemiz’de Sağlıklı Söyleşi

Cafemiz Cafe ev sahipliğinde Diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar, formda bir vücuda sahip olmanın püf noktalarını anlattı.
Arjantin Caddesi Cafemiz Cafe’de Diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar ile yıllara meydan okuyan formda bir vücuda sahip olmanın püf noktalarının anlatıldığı bir sohbet düzenlendi. Kanar söyleşisinde her ev hanımının mutfağında bulunması gereken besinleri ve bunların nasıl tüketilmesi gerektiğini ayrıntılarıyla anlattı. Ayrıca Cafemiz Şefleri tarafından hazırlanıp davetlilere ikram edilen “Gençlik Keki”nin tarifini de paylaşan Elvan Odabaşı Kanar konuklarıyla özel olarak ilgilendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.