Başa Dön

Cadaro London Kapılarını Açtı

Cadaro London Kapılarını Açtı

Okuma süresi 1 dakika

Çeyrek asırdır Türkiye’de yerli ve yabancı müşterilerine butik hizmet veren mücevher markası Cadaro, Londra’nın kalbi Knightbridge de görkemli bir açılışla kapılarını açtı.

Markanın 2. kuşak temsilcisi Oğulcan Yıldız davete ev sahipliği yaptı. Davete T.C. Londra Kültür ve Tanıtım Atesesi Arzu Kahraman, Maya-Fahed Hariri, Zuhal Seker, Cristine Mc Guinness, Naomi Jane Adams ve Jacqui Brandes Pittack vb. birçok ünlü isim katıldı. Sevilen şarkıcı Victoria Ekonova’nın performansı da açılışa büyük renk kattı. Ayrıca İngiltere’de yasayan Türk Modacı Zeynep Kartal her biri nadide el işçiliği ile yapılan tuvaletlerini sergiledi ve büyük beğeni topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.