© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Büyük/Küçük Sergi

Büyük/Küçük Sergi

Çağdaş Sanatlar Merkezi, Ankaralı Kadın Sanatçılar Derneği’nin “ Büyük-Küçük” isimli resim ve heykel sergisine ev sahipliği yaptı.

Dernek üyesi 19 Kadın sanatçının eserlerinden oluşan ve onüç gün süren karma sergi Ankaralı sanatseverlerden büyük ilgi gördü. Toplumun kültürel kalkınmasına, çağdaş sanatın gelişmesine katkıda bulunmak, çocuk ve gençlerin sanata yönelmelerine yardımcı olmak amacıyla hareket eden dernek üyeleri, serginin açılışına katkıda bulunanlara teşekkür ettiler. Sanatçı kadınlar eserleri gibi şıklıklarıyla da göz doldurdular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.