© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Burcu Esmersoy Beymen’e Konuk Oldu

Burcu Esmersoy Beymen’e Konuk Oldu

Alanında birçok başarılı ve sevilen ünlüyü Ankara’ya davet ederek cemiyetin seçkin simalarıyla buluşturan Beymen, bu kez Burcu Esmersoy’u konuk etti…

Kavaklıdere mağazasında gerçekleşen ve cemiyet hayatının oldukça yoğun ilgi gösterdiği davette sağlıktan modaya, günlük hayattan iş yaşamına kadar birçok konu üzerine sohbet edildi. Spor spikerliği, dansçılığı, kariyeri ve sosyal yaşamından edindiği tecrübeleri davetlilerle paylaşan Esmersoy, Beymen’i sıklıkla ziyaret ettiğini ve Ankara’daki atmosferden çok memnun kaldığını söyledi.

[nggallery id=1110]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.