© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bu Müzikalde Yalnızca Çocuklar Var

Bu Müzikalde Yalnızca Çocuklar Var

New York’ta ödül alan ve yalnızca çocukların hayata geçirdiği ilk müzikal olmasıyla bilinen “We Are Monsters”ın Türkçeleştirilmiş hali “Biz Canavarız”, Ankara’da yeniden seyircisiyle buluştu. 

Bizzz Sahne ve Didem Baylan tarafından Türkçeleştirilerek hayata geçirilen “Biz Canavarız” müzikali, tahta bacaklar ve jonglörlerin eşlik ettiği, özel kostümler, yaratıcı makyajlar, sürpriz canavarlar ve farklı müzikleriyle tamamen çocuklar tarafından sahnelenen bir müzikal olarak Ankara’daki izleyenlerini büyüledi. Dev ışık gösterileriyle de seyircisini hayran bırakan “Biz Canavarız” müzikalinden önce sahnelenen “How Did Cinderella Disappear?” oyunu ise ilk kez İngilizce olarak oynanarak büyük beğeni topladı. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.