Başa Dön

Brandroom’da Yeni Yıl ve Doğum Günü Partisi

Brandroom’da Yeni Yıl ve Doğum Günü Partisi

Okuma süresi 1 dakika

Moda tutkunlarının vazgeçilmez mağazalarından Brandroom, cemiyet ve iş dünyasının seçkin isimlerini bir araya getirdiği şık bir yılbaşı daveti düzenledi.

Demsa Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan ve Müge Sırmabıyık’ın ev sahipliğinde, Brandroom Nişantaşı mağazasında, çok sayıda davetlinin katıldığı şık bir yılbaşı daveti düzenlendi. Doğru vizyon ve yüksek enerjisi ile dünyaca ünlü ve prestijli birçok markanın butik mağazasını açarak büyümeye devam eden Demsa Group, sürprizlerle dolu Brandroom Nişantaşı yılbaşı davetinde; Demsa Group Courtyard projesinin ve dünyaca ünlü moda tasarımcısı Ted Baker’ın Türkiye’deki ilk mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Yılbaşı partisinde ünlü Astrolog Dinçer Güner, 2014′ ün neler getireceğine dair yorumlarıyla davete renk katarken; partiye cemiyet hayatının seçkin simalarından birçok isim katıldı. Brandroom’un yılbaşı davetinde Demsa Group’un patronu Demet Sabancı, Çetindoğan’a sürpriz bir doğum günü düzenlendi. Yeni yıl ruhunun hissedildiği özel partide konuklar, dünyaca ünlü markaların yeni yıl koleksiyonlarını da yakından inceleme fırsatı buldular. DJ performansı, özel ikramlar, yılbaşı konseptli sunumlar ve göz kamaştırıcı tadımlar eşliğinde gerçekleşen davette moda tutkunları yeni yılın sevincini hep birlikte yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: