© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bonbonnière/Küçükev Gündüz Bakımevi’nin Birinci Yaşı

Bonbonnière/Küçükev Gündüz Bakımevi’nin Birinci Yaşı

Alsancak’taki ilk gündüz bakım evi Bonbonnière/Küçükev Gündüz Bakımevi 1. yaşını öğrencileri, aileleri ve özel davetlileriyle kutladı.  Sevilen çizgi karakter Caillou’nun maskotu, balon ve sihirbaz sanatçısının ilginç gösterileri davete renk getirirken Fransızca şarkı söyleyen minik öğrenciler davetlilerden büyük alkış aldı. “Fark Etmeden Öğrenme” tekniğiyle Fransızca eğitim vermekte olan Bonbonnière/Küçükev’in Yönetim Kurulu Başkanı Gülbeniz Arkas’ın “Biz bir yıl önce insanların en değerli varlıklarına hizmet edeceğimiz için öğrencilerimize kendi çocuklarımıza göstereceğimiz özenin daha fazlasını göstermek zorunda olduğumuzun bilinciyle yola çıktık. Birinci yılımızı kutlarken ne kadar doğru yolda olduğumuzu görüyorum. Öğrencilerimizle birlikte bir yaş daha büyüdük. Çocuklarımızın kat ettiği gelişimi gördükçe gururlanıyorum” sözleriyle neşesi ve heyecanı belirtti.

 

[nggallery id=1076]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.