Başa Dön

Bol Sürprizli Festival

blank

Bol Sürprizli Festival

Okuma süresi 1 dakika

27. Ankara Uluslararası Film Festivali, bol sürprizli programı ve ünlü konuklarıyla 28 Nisan – 8 Mayıs tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ve Halkbank’ın ana sponsorluğunda düzenlenen, basın sponsorları arasında MAG Dergi’nin de yer aldığı festivalde, Türkiye ve dünya sinemasının en yeni ve seçkin örneklerinin yanı sıra sinema tarihine damga vuran filmler de gösterilecek. 27. Ankara Uluslararası Film Festivali’nin açılış töreni, 28 Nisan’da MEB Şura Salonu’nda yapılacak. Türkan Şoray, Beren Saat, Mehmet Aslantuğ, Erden Kıral ve Hande Doğandemir’in aralarında bulunduğu birçok ünlü ve sinemaya emek vermiş ismin katılacağı törende, 2016 yılı Onur Ödülleri de sahiplerini bulacak. Festivalin bu yılki Onur Ödülleri yönetmen Tomris Giritlioğlu, Beşiktaş Kültür Merkezi’nin kurucuları Yılmaz Erdoğan ve Necati Akpınar ile ressam ve eğitmen Prof. Turan Erol’a takdim edilecek. Gece, Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars’ın sahne performansıyla  renklenecek.Festivalin açılış töreninde BKM’nin ödülünü verecek olan Türk sinemasının “Sultanı”, iki gün Ankaralı sinemaseverlerle birlikte olacak. Büyülü Fener Sineması ile Nazım Hikmet Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek gösterimler sonrasında Şoray, izleyenlerin sorularını da yanıtlayacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: