© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Boğaz’da şık defile

Boğaz’da şık defile

Cemiyetin modasever isimlerinin ilgiyle takip ettiği ünlü modacı Hakan Yıldırım’ın Haute Couture koleksiyonu, görücüye çıktı.

Ünlü modacı Hakan Yıldırım’ın Haute Couture defilesi, Four Seasons Hotel Bosphorus’ta muhteşem bir defileyle modaseverlerle buluştu. Eşsiz atmosferi, etkileyici dekorasyonu ve seçkin lezzetleriyle Four Seasons Hotel Bosphorus’un ev sahipliğinde gerçekleşen defile özel isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Vodafone Red’in katkılarıyla canlı yayınlanan kırmızı halı seremonisi ile başlayan geceye aralarında Şule Zorlu Cümbüş, Derin Mermerci Aydın, İpek-Talat Abdik, Raisa, Vanessa ve Etel Sason, Tunay-Yalçın Ayaydın’nın bulunduğu ünlü isimler katıldı. Tüm detayları özel olarak tasarlanan defilede fırfırlar, tül ve çiçekli kumaşlar dikkat çekti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.