© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Boğaz Manzarası Eşliğinde Muhteşem Defile

Boğaz Manzarası Eşliğinde Muhteşem Defile

Her sezon hazırladığı koleksiyonlarla tüm dünyada büyük beğeni toplayan dünyaca ünlü İspanyol moda markası Mango, Sonbahar-Kış 2011 Koleksiyonunu Suada Club’da gerçekleşen muhteşem bir defileyle görücüye çıkardı.Doğal güzelliği sayesinde dünyaca ünlü birçok markanın dikkatini çeken ünlü top model Isabeli Fontana da defilede baş manken olarak Türk mankenlerle birlikte podyuma çıktı.
Suada Club’ın eşsiz boğaz manzarasında gerçekleşen defile öncesi konuklar kokteyl alanında ağırlandılar. Suada Club’daki Mango defilesine markanın üst düzey yöneticileri ev sahipliği yaptı.
Cemiyet hayatının ünlü isimleri yaz sezonunun ardından gerçekleşen bu önemli davete adeta akın ettiler. Madrid ve Paris defilelelerinin ardından İstanbul’da gerçekleşen Mango Sonbahar-Kış defilesini davetliler büyük bir ilgiyle izlediler.
Bayan davetliler yarım saati aşkın süren defilede modellerin sergilediği kıyafetlere tam not verdiler. Defilenin ardından konuklar yemek ikramı eşliğinde keyifli bir gece geçirdiler.


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.