Başa Dön

Bodrum’da Nefes Kesen Turnuva

Bodrum’da Nefes Kesen Turnuva

Okuma süresi 1 dakika

4.Most Bodrum Balık Turnuvası, Yalıkavak Marina’da iki gün süren bir mücadele sonrasında son buldu. 34 büyük balık teknesinin IGFA Temsilcisi Serdar Günseren’in başhakemliğinde kıyasıya yarıştığı turnuvada, en büyük balığı 81,6 kg ile Kozlu Teknesi ekibi tuttu; turnuvanın birincisi ise 69,4 kg ile Baracuda Teknesi Erkut Soyak ve Murat Aslan’ın ekibi oldu.

Bu yıl 4.’sü düzenlenen Most Bodrum Balık Turnuvası, Yalıkavak Marina ev sahipliğinde gerçekleşti. Heyecan dolu geçen ve dünyada oldukça popüler olan sportif balıkçılığın Türkiye’deki en önemli organizasyonu olarak öne çıkan Most Bodrum Balık Turnuvası unutulmaz bir yarışmaya daha imza atarken ödül töreninde renkli anlar yaşandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.