Başa Dön

Bodrum’da Alışveriş Şenliği

Bodrum’da Alışveriş Şenliği

BİKAP’ın Bodrum’da dördüncüsünü düzenlediği geleneksel alışveriş şenliği, birbirinden farklı markaları ziyaretçileriyle buluşturdu. Etkinliğe iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

 

Erkan Ünal’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Başarılı İş Kadınları Platformunun (BİKAP) alışveriş etkinliği, seçkin markaları birbirinden ünlü isimlerle Bodrum’da buluşturdu. Alışveriş ve tatilin bir arada yaşandığı etkinlikte ünlü isimler, alışveriş yaparak girişimci markalara destek oldu. İkramlar ve müzik eşliğinde alışveriş yapan katılımcılar oldukça eğlenceli bir şenlik yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.