Başa Dön

Bodrum Golf Kulübü Yeni Sahası Açıldı

Bodrum Golf Kulübü Yeni Sahası Açıldı

Okuma süresi 1 dakika

Öztürk Grup ve OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk’ün Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Bodrum Golf Kulübü’nün Başkanlık turnuvası ile Regnum Golf & Country Club Bodrum’un açılış turnuvası birleştirilerek Regnum Golf & Country Club Bodrum sahasında gerçekleştirildi.

Turnuvada oynayan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu erkekler B kategorisinde üçüncü olurken, erkekler en uzun vuruş kupasının da sahibi oldu. Üç günde 330 golfçünün sahaya çıktığı turnuvanın galibi Recep Turan olurken, ikinciliği İsmail Erdoğan, üçüncülüğü ise Mehmet Kazan aldı. Kazananlara ödüllerini Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy birlikte verdiler. Profesyoneller kategorisinde ise iki günü toplamda 147 vuruşla bitiren Gencer Özcan şampiyonluk kupasının yanı sıra 3 bin TL’lik para ödülünün de sahibi oldu. Bu kategoride Fahrettin Kök 155 vuruşla ikinci olurken, bir vuruş gerisinde Ramazan Duman üçüncü sırayı aldı. Fikret Öztürk’ün ev sahipliğinde gerçekleşen turnuvaya Türkiye’deki tüm golf kulüpleri ve üyeleri, ayrıca Kıbrıs Golf Kulübü Başkanı Soner Yetkili ve üyeleri katılırken turnuvada Türkiye’deki profesyonel golfçülerin yanı sıra genç, yıldız golfçüler de yer aldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.