© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

BNG’den Cemiyeti Buluşturan Açılış

BNG’den Cemiyeti Buluşturan Açılış

Türkiye’deki sekizinci mağazasını açan BNG’nin açılış kokteyline bir çok ünlü isim katıldı.

Ünlülerin sıklıkla tercih ettiği hazır giyim markalarından BNG, Ankara Arjantin Caddesi’nde şık bir açılış kokteyli düzenledi. Aynı zamanda, aydınlanma temalı 2012-2013 Sonbahar/Kış sezonunun tanıtıldığı geceye cemiyet ve sanat dünyasından davetliler de katıldı. Nebahat Çehre, Leyla Avşar ve Gizem Özdilli gibi isimleri bir araya getiren  kokteylde konuklar geç saatlere kadar eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.