Başa Dön

“BMW Yılbaşı Partisi”

“BMW Yılbaşı Partisi”

Okuma süresi 1 dakika

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW ve Sunset Grill&Bar iş, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok ismi Sunset Grill&Bar’da gerçekleştirilen Yılbaşı Partisinde bir araya getirdi. Uğur Sakarya ve Barış Tansever’in ev sahipliğini üstlendiği davete sanat, spor ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri de katıldı.

Gecenin sürprizi ise BMW ve Sunset Grill&Bar Yılbaşı Partisi için Türkiye’ye getirilen Yeni BMW 8 Serisi oldu. Karakteristik çizglerini yeni nesil yüksek performanslı motorunun potansiyeliyle birleştiren, lüksün en güçlü imzası Yeni BMW 8 Serisi, katılımcıların ilgi odağı haline geldi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.