© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Blue Night Festivali

Blue Night Festivali

İlki İstanbul’da gerçekleştirilen “Blue Night” gece festivali bu sene Ankara’nın beğenilen eğlence mekanı Italic Brasserie’de gerçekleşti.

Konserler ve DJ performanslarıyla oldukça hareketli bir gece  düzenlenirken Ankara cemiyet hayatından isimler de bu eğlence festivalini kaçırmadılar. Bulunduğu şehre müzik ve eğlenceyi getiren etkinlik Ankaralılar’a dans keyfini farklı mekanlarda yaşattı. Cemiyet hayatının da büyük ilgi gösterdiği geceye Deniz-Ebru Demiryürek, Esin Cankılıç, Nelli Kaboğlu, Tattiana Şenman, Rasa Özçelik, Oytun Yıldırım gibi tanınmış simalar katıldı. Blue Night için özel olarak gelen DJ Doğuş Çabakçor eğlencenin nabzını bir dakika bile düşürmeyerek geceye renk kattı.

[nggallery id=1330].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.