Başa Dön

Bizim Öykümüz

Bizim Öykümüz

Okuma süresi 1 dakika

Gazeteci Ömür Sabuncuoğlu’nun, gelirini kız çocuklarının eğitimine katkı olarak aktardığı “Onların Öyküsü” kitabının ardından ikinci kez derlemeye aldığı “Bizim Öykümüz” kitabının tanıtımı gerçekleşti.

Gazeteci-Yazar Ömür Sabuncuoğlu’nun ve Ali Keçeli, Bensu Soral, Birce Akalay, Dilan Çiçek Deniz, Ebru Akel, Elifnaz Albayrak, Erkan Kolçak Köstendil, Gökçe Bahadır, Gupse Özay, Oylum Talu, Şebnem Bozoklu, Yasemin Özilhan, Yasmin Gülman gibi 13 ünlü ismin öykülerinden oluşan kitabı “Bizim Öykümüz”ün tanıtımı Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un ev sahipliğinde gerçekleşti. Bizim Öykümüz’ün lansmanına magazin ve sosyal yaşam dünyasının tanınmış isimleri yoğun ilgi gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.