Başa Dön

Bir Tarlabaşı Hikayesi

blank

Bir Tarlabaşı Hikayesi

Okuma süresi 1 dakika

Uzun yılların birikimli ve tecrübeli ismi fotomuhabiri Ali Öz, Kentsel dönüşüm kapsamında boşaltılan İstanbul’un Tarlabaşı semtini fotoğrafladı. “Ayıp şehir” isimli sergi büyük ilgi gördü.
Yıllardır çektiği karelerle birçok olaya ışık tutan fotomuhabiri Ali Öz, 1,5 yıl boyunca görüntülediği İstanbul’un Tarlabaşı semtinin fotoğraflarını sergiledi. Kentsel dönüşüm projesi kapsamında boşaltılan ve yıkımına başlanan İstanbul’un tarlabaşı semtinin dokusunu oluşturan sokakları, sokaklara rengini veren binaları ve orada yaşayan insanları adım adım fotoğraflayan Ali Öz’ün sergisine ilgi büyük oldu. Çağdaş sanatlar merkezinde oluşturulan sergide fotoğrafların bulunduğu salon sonuna kadar dolarken ziyaretçiler fotoğrafları büyük bir hayranlıkla izlediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.